لباس مجلسی بلند توری زورانی Long Dress By Zorani 4255

لباس مجلسی بلند توری زورانی Long Dress By Zorani 4255

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1521GL0751

لباس مجلسی بلند ترانی کوتور Long dress by Terani Couture 1521GL0751

لباس مجلسی مدل ماهی مروارید دوزی زورانی Long Dress By Zorani 3950

لباس مجلسی مدل ماهی مروارید دوزی زورانی Long Dress By Zorani 3950

لباس مجلسی بلند توری زورانی Long Dress By Zorani 4255

آیا می خواهید همچون یک ستاره در مهمانی بدرخشید؟ با پوشیدن لباس رسمی توری شیک 4255 قطعا در مهمانی خواهید درخشید. با انتخاب مدل لباس بلند 4255 با بالاتنه توری زیبا فوق العاده خواهید شد. این لباس آستین دار واقعا برای هر مناسبت رسمی مناسب است با تکه دوزی های گل دار توری ظریف...
قیمت اصلی ۸۹۹٬۰۰۰ تومان قیمت ویژه ۵۹۹٬۰۰۰ تومان
SKU
td_zorani_long_dress_4255

لباس شب مجلسی 4255 زورانی یک اثر غیر قابل انکار و خیره کننده

آیا شما ترجیح می دهید یک لباس مجلسی بلند یقه بسته و آستین دار را برای مراسم رسمی خود انتخاب کنید؟ لباس رسمی بلند زورانی 4255 برای هر مناسبت رسمی مناسب است.

زورانی 4255، لباسی با پارچه توری و کرپ

رویدادهای رسمی خود را با لباس آستین بلند زورانی بگذرانید. لباس شب توری زورانی با آستین بلند و یقه قایقی بسته... کلاسیک و آراسته... یقه گرد، آستین بلند، بالاتنه تا کمر توری، چاک دار. با تور گل دار در قسمت بالاتنه و آستین، سینه، پشت لباس، همراه با دامن کرپ چاک دار، با ظرافتی زنانه به شما اعتماد به نفس خواهد داد و در این لباس بلند دنباله دار خواهید درخشید. چاک دامن که از روی دامن شروع شده و آستین های توری که بدن از آن نمایان است شما را جذاب تر خواهد کرد. لباس شب 4255 با آستین های بلندی تا حدودی دستهای شما را از زیر گل های توری نمایان خواهد کرد. توری دوزی بسیار زیبا این لباس شب رسمی با یک چاک از روی ران به پایین برای حرکت کردن به شکلی مطلوب... این لباس شب زیبای زورانی را با یک جفت کفش زیبا تطبیق دهید.

تکه دوزی گل دار توری لباس شب زیبای زورانی

این لباس رسمی دوست داشتنی 4255 زورانی یک بالاتنه توری دارد که به آرامی تا کمر ادامه پیدا میکند و شما را در این لباس شب آراسته تر نشان خواهد داد. شما از پوشیدن این لباس در مراسم رسمی خود پشیمان نخواهید شد.

خرید لباس شب بلند رسمی 4255 با قیمت مناسب

به طراحی زیبا و شگفت انگیز لباس شب آستین بلند 4255 نگاه کنید، می توانید آن را در هر تجمع رسمی و با قیمت مناسب و اندازه بودجه خود از فروشگاه لباس مجلسی Tehrandress خریداری کنید. این مدل لباس 4255 زورانی مجلسی انتخابی مقرون به صرفه و در عین حال شیک است. مراجعه به فروشگاه tehrandress انتخاب های بسیاری برای مدل های لباس بلند رسمی با قیمت متناسب با بودجه و مناسب با هر رویداد رسمی را برای شما خواهد داشت.  

لباس آستین بلند زورانی 4255 برای یک رویداد خاص

این لباس شب مجلسی زورانی 4255 با توجه به مجلل و شیک بودن، به مادران داماد و عروس ها پیشنهاد می شود.
More Information
سایز N/A
نظر خودتان را بنویسید
شما نظر می دهید:لباس مجلسی بلند توری زورانی Long Dress By Zorani 4255